WSPÓŁPRACA

Ekipa Tsuru to działa ze swoimi imprezami już od ponad pięciu lat. Tworząc imprezy takie jak Tsuru Japan Festival i ostatnio również Mochicon chce promować kulturę  oraz popkulturę Japonii poprzez fascynujące atrakcje, prelekcje, zabawy i dzięki zaproszonym gościom, znanym w naszym kraju i poza nim. Tsuru przede wszystkim stawia na rozwój i chęć tworzenia czegoś więcej – czegoś, co da radość innym.

Aby promować nasze imprezy i naszą działalność wspópracujemy z największymi portalami związanymi z tematyką Mangi, Anime i samej Japonii. Pozyskujemy jako sponsorów wielkie marki, których nazwy są popularne w Polsce jak i zagranicą.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy medialnej oraz promocyjnej. Ciągle chcemy się rozwijać i polepszać swoje usługi, dlatego tak ważny jest dla nas kontakt z uczestnikami, wystawcami i sponsorami. Jeśli masz pomysł na to, jak wypromować naszą działalność albo chcesz abyśmy i my pomogli Ci w promocji tego, co sam robisz – ślij wiadomość na e-mail: media@tsuru-club.pl

 

Nie wahaj się. Twórz razem z nami największe konwenty na Śląsku!

 

Dodatkowo zamieszczamy poniżej link do materiałów promocyjnych Tsuru Japan Festival 2017:

Materiały promocyjne Tsuru Japan Festival 2017