Ktoś chętny na dodatkowy nocleg z piątku na sobotę?

Osoby, które będą chciały przyjechać do Rybnika już w piątek, będą miały okazję o godzinie 21:30 wkroczyć na teren szkoły i się przespać. Drzwi szkoły dla takich osób będą otwarte do godziny 24:00, później zostaną zamknięte.

By móc skorzystać z takiej opcji noclegowej wystarczy:

Napisać e-maila na tsuru.konwenty@gmail.com o tytule „Dodatkowy nocleg”, w którym napiszecie o chęci spania na konwencie już w piątek, koniecznie podajcie:
– swoje imię i nazwisko,
– nr RID (z Ramiela),
– datę urodzenia (dzień, miesiąc, rok)
– miejsce zameldowania,
– ilość kilometrów od tego miasta do Rybnika (chodzi o centrum).

Opłata za taki nocleg wynosi 5zł i wpłacicie ją już na miejscu, podczas akredytacji. O taki nocleg mogą starać się jedynie osoby, których odległość w kilometrach od konwentu wynosi 100km lub więcej. Niestety ilość osób, które możemy przygarnąć będzie ograniczona (ok. 100 osób) dlatego przyjmować będziemy Wasze zgłoszenia na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Osoby zgłaszające się do noclegu obowiązuje regulamin imprezy, miejcie to na uwadze 😉 Osoby, które zgłoszą nieprawdziwe informacje nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.
Pamiętajcie, że osoby chętne na taki nocleg muszą mieć już opłaconą wejściówkę (system Ramiel.pl)! Bez tego wnioski o nocleg zostaną od razu odrzucone!
W razie pytań piszcie do nas na Facebooku lub bezpośrednio na tego maila 🙂

Post Author: Tsuru Festival

Dodaj komentarz